Govorilne ure 2019/20

Na govorilno uro se starši dijakov prijavijo preko e-dnevnika dva dni pred terminom do 14.00 ure.
V času šolskih počitnic govorilnih ur ni.

Prenesi tabelo govorilnih ur

PROFESOR DAN URA KRAJ
BANDELJ David petek 4. (11:10 – 12:05) zbornica Vega
BANDIERA Irma sreda 3. (10:15 – 11:10) zbornica Zois
BASTJANČIČ Elia sobota 3. (10:15 – 11:10) glavna zbornica
BELLO
MUNIH
Federica
Sara
torek 4. (11:10 – 12:05) glavna zbornica
BEUCIAR Veronika sreda 2. (9:05 – 10:00) glavna zbornica
BEZELJAK Flavija torek 5. (12:15 – 13:05) glavna zbornica
BRATINA Majda sreda 4. (11:10 – 12:05) zbornica Vega
BRATINA Mirjam ponedeljek 4. (11:10 – 12:05) licejski pol
BRESCIANI Katja sreda 3. (10:15 – 11:10) zbornica Vega
BRESCIANI Sara sreda 4. (11:10 – 12:05) glavna zbornica
CODERMAZ Michela četrtek 3. (10:15 – 11:10) glavna zbornica
COMAR Lucrezia sobota 3. (10:15 – 11:10) zbornica Vega
DEGENHARDT Solange četrtek 3. (10:15 – 11:10) zbornica Zois
DEVETAK Nikolaj sreda 1. (8:10 – 9:05) zbornica Vega
DEVETAK Tanja sreda 4. (11:10 – 12:05) zbornica Zois
FAGANEL Matija torek 2. (9:05 – 10:00) glavna zbornica
FORTUNA Martina torek 3. (10:15 – 11:10) licejski pol
GERGOLET Mirella petek 2. (9:05 – 10:00) zbornica Vega
GRIGO Nicole ponedeljek 3. (10:15 – 11:10) glavna zbornica
HROVATIN Bernard sreda 3. (10:15 – 11:10) glavna zbornica
HROVATIN Niki sobota 2. (9:05 – 10:00) zbornica Vega
JAKIN Irene četrtek 4. (11:10 – 12:05) glavna zbornica
JARC Emilio ponedeljek 3. (10:15 – 11:10) zbornica Zois
KLANJSCEK Maria sreda 5. (12:15 – 13:05) glavna zbornica
KOJANEC Niko sreda 5. (12:15 – 13:05) zbornica Vega
KOSUTA Simon petek 4. (11:10 – 12:05) zbornica Zois
LEGHISSA Henrik petek 4. (11:10 – 12:05) zbornica Vega
LEOPOLI Jakob ponedeljek 2. (9:05 – 10:00) zbornica Zois
LOJK Alessio četrtek 4. (11:10 – 12:05) zbornica Vega
MARONESE Petra petek 4. (11:10 – 12:05) glavna zbornica
MASSI Andrea četrtek 5. (12:05 – 13:00) telovadnica
PAVLETIČ Enzo četrtek 2. (9:05 – 10:00) glavna zbornica
PELESSON Renza četrtek 4. (11:10 – 12:05) glavna zbornica
PETEANI Tamara petek 4. (11:10 – 12:05) zbornica Vega
PETEJAN Marco torek 6. (13:05 – 14:00) licejski pol
PETERIN David četrtek 4. (11:20 – 11:50) zbornica Vega
PIUZI Katja ponedeljek 4. (11:10 – 12:05) glavna zbornica
RUSTIA Francesca petek 4. (11:10 – 12:05) zbornica Zois
SEDEVCIC Kevin petek 3. (10:15 – 11:10) zbornica Vega
SMOTLAK Nataša sreda 4. (11:10 – 12:05) zbornica Zois
TESOLIN Debora sobota 3. (10:15 – 11:10) zbornica Vega
TOMSIČ Gaja sreda 3. (10:15 – 11:10) glavna zbornica
VALENTINČIČ Erika četrtek 3. (10:15 – 11:10) glavna zbornica
VICMAN Tamara torek 3. (10:15 – 11:10) zbornica Zois